HAKKIMIZDA

DENEYİMLİ KADRO

Eğitim kadromuz yenilikçi bir yapıda ana dili İngilizce olan ve eğitim alanında yetişmiş öğretmenlerden ve uzman idarecilerden oluşmaktadır.

Sakarya İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu olarak 2016 yılında Markalar Birliği bünyesinde Bosna Cad. üzerinde eğitimlerimize başladık. Hızlıca büyüyen dil kursumuz binasına sığmamaya ve bununla beraber Milli Egemenlik Cad. üzerinde ki yeni binamıza taşındık.

Eğitimlerimizde konuşma odaklı ilerlemekteyiz. Dört temel beceri olan okuma, yazma, konuşma ve dinlemeyi öğrencilerimize tamamen aktarmadan seviye geçişlerini ve öğrenimlerini tamamlamıyoruz. Eğitimlerinin sonunda öğrencilerimiz birer Avrupa Dil Konsey üyesi olarak ayrılıyorlar. Avrupa Dil Portfolyosu verebilen Sakarya’da ki 2 kuruluştan biri olarak öğrencilerimize Avrupa kapılarını sonuna kadar açıyoruz. Öğrencilerimiz Avrupa’da çalışma izni ve turistik geziler gibi birçok hayalini rahatlıkla gerçekleştirebilecek imkanlara sahip oluyor.

Kurumumuz vizyon olarak kendine “Bir Dil Okulundan Daha Fazlası” cümlesini benimsemiş ve öğrencilerine “okul zorunluluğu” mantığından çıkarıp eğlenirken öğrenme imkânı sunmuştur. Uluslararası alanda Türkiye 1 numarası olan İngiliz Kültür ismi Sakarya’da üstüne koyarak ilerlemektedir. Akademik sınavlarda Türkiye 5.si ve Sakarya 1.si olan kurumumuz öğrencilerine %90 başarı garantisi sunuyor.

TESOL sertifikası ve Homeschooling Lise Programı’nın Sakarya’da ki tek dağıtıcısı olarak Üniversite öğrencilerine öğretmen olma, lise öğrencilerine ise İngiltere’den 2.lise diploması alma imkânı sunuyor.